Női röplabda Bajnokok Ligája - Bravúros Vasas-pontszerzés Olaszországban
... villámrajtot vett az olasz bajnok, amely ekkor igazolta erőfölényét, és szinte hibátlan játékkal simán került előnybe.
A negyedik etapra rendezte sorait a Vasas, és a szlovák Maria Kostelanska, valamint a dán Trine Kjelstrup ponterős játékával végig tartotta a lépést a Coneglianóval, sőt, a hajrában fordított és újabb játszmát nyert, ezzel pontot szerzett.
Az ötödik szet...
2019-11-20 07:03:51
Női röplabda Bajnokok Ligája - Főtáblás a Vasas
...
Magyar csapat korábban még soha nem jutott selejtezőből főtáblára a röplabda BL-ben, a Nyíregyháza a 2002-03-as és a 2003-04-es idényben alanyi jogon volt tagja az akkor még csak 16 együttest számláló mezőnynek.
A Vasas a főtáblán az olasz bajnok, tavasszal BL-ezüstérmes Coneglianóval, a sorozat 2018-as második helyezettjével, a román Alba Blaj csapatával, illetve a fran...
2019-10-31 19:31:42
Röplabda Magyar Kupa - Óriási csata után a Vasas a bronzérmes
...
A mérkőzés - melyen csak a negyedik játszma negyven perc hosszú volt -két óra nyolc percig tartott. A találkozó legeredményesebb játékosa az egyaránt 25-25 pontos, vasasos Mária Kostelanská és Verica Simic volt.
Eredmény:
a 3. helyért: Vasas Óbuda-Jászberény VT 3-2 (-23, 15, 18, -31, 12)
később:
döntő:Fatum-Nyíregyháza - Linamar-Békéscsabai RSE 18.35...
2018-03-18 18:12:02
Női röplabda Challenge Kupa - Idegenben fordított a Vasas
...
A sorozat honlapja szerint a találkozó 1 óra és 35 percig tartott, a győztes vendégcsapatban Maria Kostelanska 13, Mihály Dorka 11 pontot szerzett.
A visszavágót január 11-én rendezik.
Eredmény:
női Challenge Kupa, 1. forduló, 1. mérkőzés (a 16 közé jutásért):VBC Galina Schaan (liechtensteini)-Vasas Óbuda 1-3 (17, -14, -19, -23)...
2017-12-14 21:08:06
1
Címkék: Bajnokok Ligája, Bravúros Vasas-pontszerzés Olaszországban, Röplabda Magyar Kupa, Challenge Kupa, Maria Kostelanska, Trine Kjelstrup, BL-ezüstérmes Coneglianóval, Alba Blaj, Mária Kostelanská, Verica Simic, Vasas Óbuda-Jászberény VT, Linamar-Békéscsabai RSE, Mihály Dorka, Galina Schaan, olasz bajnok, negyedik etapra, szlovák Maria, hajrában fordított, ötödik szet, röplabda BL-ben, 2003-04-es idényben, sorozat 2018-as, román Alba, negyedik játszma, találkozó legeredményesebb, egyaránt 25-25, sorozat honlapja, győztes vendégcsapatban, visszavágót január, legeredményesebb, vendégcsapatban, olaszországban, liechtensteini, helyezettjével, coneglianóval, selejtezőből, villámrajtot, nyíregyháza, visszavágót, kostelanska, pontszerzés, erőfölényét, békéscsabai, kostelanská, bronzérmes, jászberény, ezüstérmes, csapatával, együttest, mezőnynek, tavasszal, találkozó, idegenben, főtáblára, fordított, játékával, challenge, kjelstrup, eredmény, főtáblás, bajnokok, bravúros, röplabda, jutásért, ponterős, tartotta, mérkőzés, korábban,